Blog

Blog „Przeprowadzki na krańcu świata” to miejsce, w którym znajdziecie Państwo porady i wskazówki dotyczące przeprowadzek, a także zdjęcia i doświadczenia z naszych podróży. Zapraszamy! :)

Przeprowadzki na krańcu świata

Rabat z Kartą Dużej Rodziny

Rabat z Kartą Dużej Rodziny

Informujemy, że od 2017 roku honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

20 stycznia 2017 -

123Przeprowadzki wyróżnione marką „Firmy Rodzinne”.

123Przeprowadzki wyróżnione marką „Firmy Rodzinne”.

„Firma Rodzinna” to dobra marka, która cieszy się zaufaniem. Dla naszych Klientów oznacza gwarancję stabilności, trwałości, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Przez należność do grupy „Firmy Rodzinne”  podkreślamy jak wielkie znaczenie mają dla nas
takie wartości jak: przekazywanie tradycji, szacunek dla Klientów i naszych Pracowników oraz długofalowe budowanie kultury pracy.

30 marca 2016 -

Przyjazna przeprowadzka dla naszych najmłodszych


Przygotowaliśmy małą niespodziankę dla wszystkich dzieci.

Zachęcamy do wspólnego kolorowania wesołych kolorowanek z motywem przeprowadzek. Nawiązanie do motywów przeprowadzkowych w zabawie może pomóc dzieciom szybciej przystosować się do nowej sytuacji.

Aby pobrać i wydrukować wybrany rysunek należy najechać na niego myszką i kliknąć (wymagany Adobe Reader).

Continue reading →

22 stycznia 2015 -

Mienie przeprowadzkowe specjalnej uwagi

Mienie przeprowadzkowe specjalnej uwagi
Wśród mienia zleconego do przewiezienia mogą znaleźć się rzeczy, które wymagają specjalnej uwagi podczas pakowania i transportu. Odpowiednie pakowanie i sposób przewozu pomoże uchronić je przed uszkodzeniem i zapewni bezpieczeństwo osób biorących udział w przeprowadzce.

Do mienia specjalnej uwagi zaliczamy:

Continue reading →

22 stycznia 2015 -

W dniu przeprowadzki… Jeszcze tylko kilka godzin i po wszystkim!

Dzień przeprowadzki… To już dzisiaj! Jeszcze tylko kilka godzin i będzie po wszystkim!

Zadowolenie klientów oraz szybka i bezproblemowa przeprowadzka są dla nas najważniejsze. Żeby było to możliwe musimy współpracować. :)

Poniżej przedstawiamy Państwu listę rzeczy, o których warto pamiętać aby cały proces przebiegł płynnie i bezstresowo.
Continue reading →

22 stycznia 2015 -

Jak zaplanować przeprowadzkę?

Jak zaplanować przeprowadzkę?

Każda przeprowadzka wiąże się ze stresem. Obawiamy się zmiany otoczenia jak również samego procesu relokacji. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Czy nic nie ulegnie uszkodzeniu? Jak zaplanować przeprowadzkę? To pytania często zadawane przez naszych klientów jednak kluczowe dla powodzenia przeprowadzki jest pytanie ostatnie.

Planowanie jest gwarancją sukcesu w wielu dziedzinach i odgrywa równie ważną rolę we wszystkich udanych przeprowadzkach. W 123Przeprowadzki przykładamy szczególną wagę do dobrej organizacji pracy, a swoim doświadczeniem chętnie dzielimy się z Wami.
Continue reading →

18 stycznia 2015 1 Comment