Cała Polska

Obsługujemy Klientów z każdego zakątka naszego kraju. Pochodzimy z Poznania, ale przeprowadzek dokonujemy również w pozostałych miastach Polski.

Bezpieczeństwo

Podczas transportu dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów. Przy załadunku starannie je zabezpieczamy tak, aby nic im się po drodze nie stało.

Magazynowanie

Oferujemy także możliwość przechowania Twoich rzeczy przez jakiś czas w naszym bezpiecznym magazynie na terenie Poznania.

Przeprowadzki międzymiastowe na terenie całej Polski

Dojedziemy do każdego polskiego miasta

123Przeprowadzki mimo, że jest firmą z Poznania podejmuje się przeprowadzek na terenie całej Polski. Jeśli niezbędna jest przeprowadzka mieszkania, domu lub nawet całej firmy to nasza firma będzie doskonałym wyborem.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na obsługę przeprowadzek w sposób szybki i  bezpieczny.

Całkowita obsługa przeprowadzki

Jako firmy dumni jesteśmy z tego, że naszym Klientom pomagamy całkowicie zorganizować i zabezpieczyć przeprowadzkę. Pomagamy w pakowaniu, samodzielnie przenosimy rzeczy do transportu, transportujemy pakunki pod wybrany adres i pomagamy rozłożyć wszystkie rzeczy.

Często część rzeczy po przeprowadzce transportujemy do utylizacji lub specjalnych punktów odbioru sprzętu elektronicznego.

Dzięki doświadczeniu gwarantujemy, że wszystkie rzeczy dojadą na miejsce w sposób szybki i bezpieczny.

Wycena przeprowadzki międzymiastowej

Aby skuteczne wycenić przeprowadzkę międzymiastową musimy poznać szczegóły dotyczące danej operacji. Przede wszystkim ważne są dla nas adresy punktów odbioru i rozładunku, a także ilość towarów do przewiezienia, ich rozmiar oraz ciężar. Dopiero wtedy będziemy wstanie określić ilość samochodów, które są potrzebne, oszacować czas realizacji i ilość potrzebnych pracowników. Nie jesteśmy w stanie określić naszego cennika z góry.

Międzymiastowe przeprowadzki domów i biur

Przeprowadzka Mieszkania
Dodatkowo wszystkich Klientów prosimy o szczegółowe informacje dotyczące niecodziennych przeszkód i trudności, które mogą wystąpić podczas przeprowadzki takich jak utrudniony dojazd, meble i sprzęt o dużej wartości, rozmiarze lub wadze, itp..

Jeśli są Państwa zainteresowaniu usługami przeprowadzek międzymiastowych od naszej firmy 123przeprowadzki to zachęcamy do skorzystania z formularza wyceny dostępnego na naszej stronie – Wycena, który zastępuje cennik na naszej stronie.