Firma w sercu Wielkopolski

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Poznania i okolicznych gmin. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Profesjonalizm w dobrej cenie

Dobrze zaplanowana przeprowadzka, w wykonaniu doświadczonych pracowników oraz brak ukrytych kosztów to gwarancja dobrej ceny i Państwa zadowolenia.

Przeprowadzki Poznań

Przeprowadzka na terenie Poznania lub okolic?

Firma 123Przeprowadzki świadczy usługi przeprowadzkowe na terenie Poznania oraz okolicznych gmin – Suchego Lasu, Swarzędza, Przeźmierowa,  Lubonia, Tarnowa Podgórnego oraz innych okolicznych miejscowości i miast. Realizowana przez nas usługa jest gwarancją Państwa satysfakcji. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz transparentne koszty. Przez przeszło 10 lat funkcjonowania naszej firmy w stolicy Wielkopolski wśród naszych klientów znalazły się setki zadowolonych Poznaniaków oraz poznańskich firm, np. Volkswagen, KKS Lech Poznań, ZDM Poznań, Aquanet, Allegro i wiele innych.

Przeprowadzki na terenie Poznania i okolic realizowane są przez ekipę naszych doświadczonych pracowników oraz z wykorzystaniem nowoczesnych i pakownych samochodów. Dzięki temu Państwa rzeczy zostaną zabezpieczone, zapakowane i dostarczone w wybrane miejsce w najkrótszym możliwym czasie – tak aby zagwarantować Państwu korzystną i transparentną ofertę. Wypełniając formularz otrzymacie Państwo darmową wycenę usługi. Jeżeli chcecie Państwo do nas zadzwonić to zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 668 23 24 55.

Przeprowadzki Poznań
Poznań z lotu ptaka

Usługi Przeprowadzkowe na terenie Poznania – Cennik

Jeśli szukacie Państwo pewnej i sprawdzonej firmy do realizacji przeprowadzki na terenie Poznania to 123Przeprowadzki będzie najlepszą opcją. Od początku naszej działalności w 2008 roku przeprowadziliśmy już tysiące mieszkań i domów na terenie Poznania i okolic, a także w Polsce i w Europie. Zadowolenie klientów od zawsze było dla nas najważniejszym wskaźnikiem dobrze wykonanej pracy.

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym wydarzeniem w Państwa życiu jest przeprowadzka, dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań aby odbyła się ona szybko i bezproblemowo. Klikając w przycisk “Darmowa wycena przeprowadzki” poniżej i wypełniając formularz możecie uzyskać Państwo indywidualną ofertę na Waszą usługę.

Adres firmy:

123Przeprowadzki
ul. Strzeszyńska 100

60-479 Poznań