Profesjonalizm

Nasi pracownicy zawsze stawiają się na miejscu o wyznaczonej porze w pełni gotowi do pracy. Posiadają wszelkie umiejętności i wyposażenie do przeprowadzenia relokacji.

Doświadczenie

Nasza firma działa na rynku od wielu lat i pomogła Klientom indywidualnym oraz wielu firmom w setkach przeprowadzek na terenie Poznania, Polski oraz za granicą.

Pełna obsługa

Oferujemy pełną obsługę przeprowadzki – od pakowania i załadunku, poprzez podróż i transport pod wyznaczony adres oraz rozładowanie i montaż towaru na miejscu.

Relokacja i przemieszczenia maszyn z 123Przeprowadzki

Poznaj nasze możliwości

Nasza firma od wielu lat zajmuje się pomocą Klientom w przeprowadzkach różnego typu. Naszą specjalizacją są rzeczywiście przeprowadzki domów i mieszkań, ale podejmuje się także przeprowadzek firm. Nie tylko tych biurowych, ale także fabryk, hal produkcyjnych, linii technologicznych i wielu innych. Zajmujemy się demontażem maszyn i ich transportem do nowego miejsca.

Przygotowania do przeprowadzki przemysłowej maszyn

Przed przystąpieniem do przeprowadzenia usługi relokacji maszyn przeprowadzamy z Klientem dokładny wywiad. Musimy wiedzieć ile dokładnie maszyn jest do przewiezienia, jakiej wielkości to sprzęt i ile może ważyć. Musimy poznać dokładnie miejsce z którego będziemy odbierać maszyny oraz to do którego mają trafić. Niezwykle ważne są dla nas informacje o potencjalnych przeszkodach i utrudnieniach występujących podczas przeprowadzki przemysłowej takich jak brak dojazdu, niskie bramy wjazdowe, delikatna powierzchnia, itp..

Dla firm i Klientów indywidualnych

Przeprowadzka Mieszkania

Koszty i cennik relokacji maszyn

Podobnie jak w przypadku wszystkich usług, które prowadzimy nie jesteśmy w stanie z góry oszacować ceny przeprowadzki. Potrzebujemy podstawowych danych na jej temat. Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzką przemysłową w wykonaniu naszej firmy zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – Wycena przeprowadzki. Dzięki tym kilku podstawowym danym będziemy mogli oszacować wstępny koszt relokacji, a w razie dodatkowych pytań będziemy kontaktować się z Państwem bezpośrednio.