Cała Europa

Firma 123Przeprowadzki świadczy usługi przeprowadzek na terenie całej Europy. Nasze samochody transportowały już towary do i z najdalszych zakątków kontynentu.

Nowoczesna flota

Posiadamy nowoczesną flotę samochodów, która gwarantuje bezpieczny i terminowy transport Państwa rzeczy. Nasze samochody spełniają wszystkie normy emisji spalin.

Konkurencyjne ceny

Naszą usługę oferujemy Państwu w bardzo konkurencyjnej cenie. Ponadto rozliczenia z naszą firmą możliwe są zarówno w Polskim Złotym jak i w Euro.

Przeprowadzki Międzynarodowe

Przeprowadzki zagraniczne

123Przeprowadzki realizuje przeprowadzki zagraniczne na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług związanych z relokacją zagraniczną. Przeprowadzki międzynarodowe świadczymy zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji przeprowadzek międzynarodowych, które świadczymy od początku działalności. Oferujemy kompleksową obsługę przeprowadzki składającą się z pełnego serwisu w miejscu za- i wyładunku mienia lub sam transport w wybrane przez Państwa miejsce.

Nasza flota składa się z ekologicznych aut o różnych gabarytach przystosowanych do przeprowadzek zarówno małych i dużych, również w krajach o wyższych niż w Polsce normach zanieczyszczeń.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że odpowiednio zadbamy o bezpieczeństwo przewożonego mienia. Każde zlecenie wykonujemy tylko sprawdzonym i ubezpieczonym transportem – spełniającym wszystkie wymagane rygory w transporcie międzynarodowym.

Przeprowadzki na terenie Europy

Przeprowadzki Międzynarodowe
Przeprowadzki za granicę

Przeprowadzka za granicę

Wszystkie realizowane przez nas przeprowadzki międzynarodowe planuje i nadzoruje indywidualny koordynator z naszej firmy, z którym możecie się Państwo skontaktować w każdej chwili. Koordynator posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim i pomoże rozwiązać każdy związany z przeprowadzką problem.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy również profesjonalną ekipę pracowników, którzy posiadają bogate doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych. W zależności od Państwa oczekiwań wykonujemy pełny serwis przeprowadzkowy – pakowanie całego mieszkania, zabezpieczenie mebli i sprzętu RTV i AGD, demontaż/montaż mebli, załadunek, transport, wyładunek, rozpakowanie całego mienia – również w miejscu docelowym.

Mienie przesiedleńcze

Specjalizujemy się również w tzw. przeprowadzkach przesiedleńczych do Szwajcarii oraz Norwegii – krajów, które nie są państwami członkowskimi Unii Europejskiej.

Mienie przesiedleńcze wiąże się z dodatkowymi formalnościami, które pomagamy wypełnić. Przygotowujemy wszystkie dokumenty i formalności związane z cłem oraz dokonujemy niezbędnych odpraw celnych.

Przeprowadzka do innego kraju?

W wieloletniej historii naszej firmy przeprowadzaliśmy klientów w najdalsze zakątki kontynentu. Wśród najpopularniejszych kierunków znajdują się:

  • Przeprowadzki do Niemiec,
  • Przeprowadzki do Anglii,
  • Przeprowadzki do Francji,
  • Przeprowadzki do Szwecji,
  • Przeprowadzki do Holandii,
  • Przeprowadzki do Hiszpanii.

Niezależnie od tego gdzie chcecie się Państwo przeprowadzić, 123Przeprowadzki na pewno będzie w stanie pomóc.

Ponadto oferujemy Państwu usługę magazynowania, która może okazać się szczególnie przydatna jeżeli państwa zagraniczny wyjazd ma trwać tylko określony czas lub w momencie gdy potrzebujecie Państwo czasu na uporządkowanie spraw pomiędzy swoim wyjazdem do miejsca przeprowadzki a momentem dostarczenia tam mienia.

Jeżeli szukacie Państwo firmy, która zrealizuje przeprowadzkę na terenie Poznania lub Polski to takie usługi również są w naszej ofercie. Realizujemy również przeprowadzki firm.

Międzynarodowe Przeprowadzki

Przeprowadzki na terenie Europy