Pełna obsługa

Przeprowadzka od drzwi do drzwi razem z pomocą w zapakowaniu wszystkich rzeczy oraz rozładunku i montażu mebli w nowym miejscu.

Elastyczność

Pomagamy w przeprowadzkach zarówno na terenie Poznania, przeprowadzkach międzymiastowych oraz międzynarodowych w całej Europie.

Doświadczenie

Dla naszych Klientów przeprowadziliśmy już wiele przeprowadzek międzynarodowych między Niemcami, a Polską. Były to zarówno domy, mieszkania oraz firmy.

Przeprowadzki międzynarodowe

Z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec

Nasza firma 123Przeprowadzki nie boi się wyzwań. Nie straszne są nam żadne odległości. Jeśli planujesz przenieść swoje mieszkanie, dom lub firmę do innego kraju to nasza firma jest tym czego szukasz.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić taką przeprowadzką kompleksowo od zapakowania wszystkich rzeczy, załadunku, bezpiecznego transportu oraz rozładunku.

Przygotowania do przeprowadzki na trasie Niemcy – Polska i Polska – Niemcy

Cały proces jest tutaj bardzo podobny do standardowej przeprowadzki na terenie Polski. Jako firma przeprowadzkowa musimy poznać ilość towarów, które będziemy musieli zapakować i przewieźć w wyznaczone miejsca. Musimy poznać także adres miejsca odbioru i dostarczenia wszystkich przedmiotów. Dzięki temu będziemy wiedzieć jakiego rodzaju samochód transportowy musimy zapewnić i ilu pracowników będzie potrzebnych na miejscu, a także jaka odległość będzie do pokonania.

W trakcie pakowania samochodu zabezpieczymy wszystkie towary i bezpiecznie przewieziemy je do Niemiec i Polski.

Przeprowadzka biur, domów i mieszkań

Przeprowadzka Mieszkania

Koszty przeprowadzki międzynarodowej między Niemcami i Polską

Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę przeprowadzki międzynarodowej na trasie Niemcy – Polska skorzystaj z naszego formularza kontaktowego na stronie – Wycena. Dzięki temu poznamy podstawowe informacje, które są nam niezbędne do wyliczania kosztów przeprowadzki. Niestety nie jesteśmy w stanie przygotować wcześniej cennika ze względu na różne rozmiary przeprowadzek, ilość towarów i odległości między punktami odbioru i dostawy.