Wygoda

Jeden telefon, sprawna pomoc naszych pracowników i dostarczenie wszystkich towarów dokładnie pod wskazany adres gwarantują wygodę usługi taxi bagażowego.

Szybkość

Nasi pracownicy stawią się na miejscu odbioru najszybciej jak to możliwe i sprawnie przewiozą zabezpieczone towary pod wybrany przez Klienta adres.

Bezpieczeństwo

Przekazane nam mienie przewozimy w bezpiecznych warunkach. Zabezpieczamy je w każdy możliwy sposób i nieuszkodzone dostarczamy do miejsca odbioru.

Najlepsze taxi bagażowe w Poznaniu od 123Przeprowadzki

Transport Twoich rzeczy

Planujesz przeprowadzkę albo po prostu masz do przewiezienia kilka kartonów? W obu przypadkach z łatwością pomoże Ci taxi bagażowe od 123Przeprowadzki.

Przewozy kilku paczek

W przypadku małej ilości towarów do przetransportowania wystarczy, że zadzwonisz, a my postaramy się jak najszybciej przyjechać pod wskazany adres i przewieźć wszystkie rzeczy do wybranej lokalizacji. Gwarantujemy bezpieczeństwo i ochronę powierzonych nam pakunków.

Taxi bagażowe to najwygodniejsza forma przewożenia tego typu dobytku. Przy przyjmowaniu zlecenia potrzebujemy informacji o adresie odbioru i dostawy, a także rozmiarach i ilości przygotowanych pakunków. Pozwoli nam to na wysłanie odpowiednio dużej bagażówki i odpowiedniej ilości pracowników.

Przeprowadzka całego mieszkania lub domu

W przypadku większych przeprowadzek standardowa usługa tzw. “bagażówki” może nie wystarczyć. Tego typu operacja to większe przedsięwzięcie. Musimy się do niej przygotować, wyznaczyć odpowiednich ludzi, uzgodnić dogodny termin.

Przewożone są wtedy najczęściej meble, sprzęt AGD i RTV i cały dobytek mieszkańców. Zdarzają się nietypowe problemy w postaci utrudnionego dojazdu, bardzo dużych rozmiarowo rzeczy lub bardzo ciężkich przedmiotów. Część z tych rzeczy zamiast do nowego domu trafia do utylizacji i specjalistycznych punktów. Wszystkie te sprawy musimy omówić przed przystąpieniem do procesu przeprowadzki w odróżnieniu od zwykłego kursu bagażówką.

Kilka paczek lub całe mieszkanie

Przeprowadzka Mieszkania

Koszty i cennik bagażówki

Niestety w przypadku takich usług jak taxi bagażowe czy nawet pełnej przeprowadzki nie jesteśmy w stanie stworzyć ostatecznego cennika. Dlatego wszystkich Państwa zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego gdzie zbieramy informacje niezbędne do wyceny usługi – Wycena przeprowadzki.