Magazyn Na Zamówienie

Brakuje Ci przestrzeni w domu? A może nie masz w biurze miejsca na dokumenty lub niepotrzebne wyposażenie?

Mamy dla Ciebie bardzo wygodne rozwiązanie!

Magazyn Na Zamówienie to nowość w ofercie przestrzeni magazynowej na polskim rynku. Oferujemy kontenery o pojemności 3,45m3 oraz 4,35m3, z którymi przyjeżdżamy pod Twój dom lub biuro.

Po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 61 843 91 61 lub wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas (+48 (61) 843 91 61)  lub wypełnij formularz w celu umówienia dnia i godziny, o której mamy przyjechać z Twoim Magazynem Na Zamówienie.

Zapakuj rzeczy, które chcesz przechować do kontenera. Jeżeli będzie taka potrzeba nasi pracownicy mogą pomóc w noszeniu kartonów i mienia.

Zamknij na kłódkę i zaplombuj swój Magazyn Na Zamówienie. Dzięki temu masz pewność, że Twoje mienie jest bezpiecznie zamknięte w kontenerze.

Po zapakowaniu i zamknięciu Twojego kontenera przewozimy go do jednego z naszych magazynów. Każdy z nich jest suchy, bezpieczny i monitorowany.

W momencie, gdy potrzebujesz dostępu do swojego Magazynu Na Zamówienie umawiamy się na dzień i godzinę dostawy, a nasz zespół przywozi Twój kontener we wskazane miejsce.

Masz pytania? Chcesz zamówić Magazyn Na Zamówienie? Napisz do nas!

Nie tylko magazynowanie

123Przeprowadzki oferuje Państwu szereg usług związanych z przenoszeniem mienia. W naszej ofercie poza magazynowaniem znajdą Państwo przeprowadzki firm i biur, przeprowadzki domów i mieszkań, a także sklep z kartonami i materiałami do pakowania.