Dla każdego

123Przeprowadzki świadczy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Zajmiemy się przeprowadzką małego mieszkania, jak i dużego biurowca.

Pełna obsługa

Nie tylko zapakujemy, przewieziemy i rozpakujemy towar, ale także pomożemy w montażu, zaoferujemy magazynowanie i odwieziemy część rzeczy do utylizacji.

Niezawodność

Nasi pracownicy dokonają przeprowadzki w sposób profesjonalny i rzetelny. Zawsze na czas we wskazanym miejscu z przygotowanym samochodem i sprzętem do przeprowadzki.

Nasza flota – Najlepsze samochody do przewozu mebli i nie tylko

Samochody do wszystkich zadań

Przeprowadzki wykonywane przez naszą firmę 123Przeprowadzki różnią się od siebie przede wszystkim rozmiarem. Oczywiście zdarzają się utrudnione dojazdy, problemy z wyniesieniem niektórych sprzętów, itp., ale w większości przypadków na czas trwania załadunku i rozładunku najbardziej wpływa ilość i wielkość przewożonych rzeczy.

Aby w profesjonalny sposób obsłużyć każdy rodzaj przeprowadzki – od małych mieszkań, poprzez domy, aż do przeprowadzek firm – 123Przeprowadzki posiada kilka różnych modeli samochodów ciężarowych i busów.

Wyposażenie samochodu do przeprowadzek

Każdy z naszych samochodów jest wyposażony we wszelkiego rodzaju pasy zabezpieczające, a nasi pracownicy zawsze przyjeżdżają przygotowani do przenoszenia i bezpiecznego transportu mebli i innego wyposażenia.

Cennik wynajmu samochodu do transportu mebli z kierowcą

Aby skutecznie wycenić usługę wynajmu samochodu do transportu mebli i innego wyposażenia z kierowcą nasza firma potrzebuje dokładnych informacji. Przede wszystkim interesują nas adresy punktów odbioru i przewozu, czas wynajęcia samochodu, rodzaj towarów, które będzie trzeba przewieźć. Dodatkowo chcielibyśmy wiedzieć czy wymagają Państwo dodatkowych osób do pomocy z naszej firmy, które mogą zapakować i przenieść pakunki do samochodów.

Te wszystkie informacje można wpisać w formularz kontaktowy połączony z bezpłatną wyceną, który dostępny będzie pod podanym odnośnikiem – Wycena.

Od przeprowadzki kawalerki do całych biur i firm

Przeprowadzka Mieszkania