Dostępność

Magazyn jest naszą własnością i służy tylko do naszej dyspozycji. Gwarantujemy Państwu obsługę magazynową i ciągły dostęp do przechowywanych rzeczy.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy Państwu usługę magazynowania w bardzo konkurencyjnej cenie. Ponadto korzystając z naszych usług macie Państwo dostęp do kompleksowej obsługi.

Bezpieczeństwo

Nasz magazyn jest obiektem zamkniętym, suchym i czystym. Państwa rzeczy są bezpiecznie przechowywane w budynku z zaawansowanym systemem alarmowym.

Magazynowanie i przechowywanie

Magazynowanie – Przechowywanie mienia

Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa pragniemy zaoferować Państwu kompleksowy serwis magazynowania. Oferujemy długo- i krótkoterminowe magazynowanie zarówno dla firm jak i klientów prywatnych.

Magazynowanie, czyli przechowywanie mienia, rzeczy lub mebli w bezpiecznych warunkach jest idealnym rozwiązaniem problemu związanego z zabezpieczeniem swojego dobytku podczas:

  • Remontu,
  • Oczekiwania na nowe mieszkanie lub biuro,
  • Wyjazdu do pracy za granicę lub do innego miasta,
  • Braku miejsca w mieszkaniu lub piwnicy,
  • Przeprowadzki,
  • Nagłym wypowiedzeniu umowy najmu mieszkania lub biura.

Udostępniamy Państwu profesjonalnie przygotowaną halę magazynową wraz z obsługą przechowywalni.

W ramach świadczonych przez 123Przeprowadzki usług możemy również zaoferować odbiór rzeczy od klienta i transport do naszego magazynu, przewóz mebli z magazynu do klienta (na terenie całej Europy) oraz profesjonalne zabezpieczenie przechowywanych przedmiotów, mebli i innych rzeczy za pomocą naszych materiałów ochronnych.

Użytkowany przez nas magazyn jest naszą własnością i jest tylko do naszej dyspozycji. Państwa mienie jest pod stałym nadzorem w suchej i czystej przechowywalni. Obiekt jest również zabezpieczony za pomocą zaawansowanego systemu alarmowego.

Masz pytania? Napisz do nas!

Nie tylko magazynowanie

123Przeprowadzki oferuje Państwu szereg usług związanych z przenoszeniem mienia. W naszej ofercie poza magazynowaniem znajdą Państwo przeprowadzki firm i biur, przeprowadzki domów i mieszkań, a także sklep z kartonami i materiałami do pakowania.