Doświadczenie

Podczas wielu lat działalności przeprowadziliśmy setki przeprowadzek – od kilku kartonów, przez kawalerki, duże mieszkania, domy, a także biura i biurowce.

Pełna obsługa

Pomożemy nie tylko w transporcie wybranych rzeczy, ale dokonamy demontażu, załadunku, rozładunku oraz montażu wszystkich przewożonych przedmiotów.

Bezpieczeństwo

Nasi pracownicy podczas pakowania i załadunku zabezpieczają dokładnie wszystkie przedmioty. Na miejsce dojeżdżają zawsze nieuszkodzone towary.

Firma przewozowa – 123Przeprowadzki Poznań

Przeprowadzki i nie tylko

123Przeprowadzki to nie tylko firma pomagająca w przeprowadzkach domów czy mieszkań. Świadczymy także zwykłe usługi transportowe i przewozowe. Jeśli potrzebujesz przewieźć różnego rodzaju towary w Poznaniu, całej Polsce, a nawet za granicę możesz wynająć jeden z naszych samochodów transportowych razem z kierowcą.

Nasza firma przewozowa jest wyposażona w różnego rodzaje samochody transportowe, które są wyposażone we wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria do przenoszenia i bezpiecznego transportowania towaru.

Usługa dla Klientów indywidualnych oraz firm

Nasze usługi przewozowe dostępne są zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Pomagamy w przeprowadzkach mieszkań i domów, ale także firm i biurowców, a także maszyn.

Ekipa 123Przeprowadzki zawsze stawia się na miejscu przygotowana do danego zadania, sprawnie i szybko przeprowadza wszystkie działania, a także dba o bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Wycena usług naszej firmy przewozowej

Niestety nasza firma 123Przeprowadzki nie jest w stanie przygotować dla Państwa cennika swoich usług. Wszystko zależy od danego zlecenia. Żeby przygotować pierwszą wycenę potrzebujemy uzyskać od Państwa szereg ważnych informacji – takich jak adresy punktu odbioru oraz rozładunku, ilość przewożonych rzeczy, a także tego czy będzie potrzebna dodatkowa pomoc przy załadunku i rozpakowywaniu towaru.

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa formularz wyceny dostępny pod tym adresem: Wycena. Prosimy o przesyłanie potrzebnych danych, a z naszej strony obiecujemy możliwie szybki kontakt.

Pełen zakres usług transportowych

Przeprowadzka Mieszkania