Wycena Przeprowadzki

Zachęcamy do wypełnienia darmowego formularza wyceny przeprowadzki Państwa domu, mieszkania lub biura, który zastępuje cennik na naszej stronie. Nasz zespół zapozna się z podanymi informacjami, a w razie konieczności dopyta o szczegóły – tak, aby przedstawić Państwu ofertę dopasowaną do zakresu koniecznych prac oraz Państwa indywidualnych oczekiwań.

Niestety nasza firma nie może przedstawić konkretnego cennika ze względu na różne zmienne dotyczące każdego zlecenia. Cena naszych usług zależy od wielkości przeprowadzki, odległości do pokonania oraz zakresu pomocy jaki zostanie nam zlecony.

Wypełnienie formularza nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem, a podane dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do przedstawienia oferty. Zachęcamy Państwa również do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 668 23 24 55 lub wizyty w naszym biurze w Poznaniu, po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Dane Kontaktowe

Miejsce załadunku

Miejsce rozładunku

Szczegółowe informacje

Pomoc

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy to poniższe odpowiedzi na często zadawane pytania mogą okazać się pomocne.

Czy wycena jest darmowa?

Tak. Przygotowanie wyceny jest darmowe i niezobowiązujące. Od Państwa zależy czy zdecydujecie się nawiązać z nami współpracę.

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Podane przez Państwa dane wykorzystujemy tylko i wyłącznie do przygotowania wyceny. Nie są one udostępniane, odsprzedawane lub ujawniane innym podmiotom.

Ile trwa przygotowanie wyceny?

Zazwyczaj czas przygotowania wyceny nie przekracza 24 godzin. Jeżeli mamy dodatkowe pytania to kontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo.

Formularz nie działa?

W takim razie prosimy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego.